Sobota, 25 stycznia 2020 r.
Najlepsze kredyty hipoteczne w sieci

Recenzja kredytu gotówkowego w Nordea Bank

Poniedziałek, 01 czerwca 2015 r.

26634-Recenzja-kredytu-gotowkowego-w-Nordea-Bank

Ponad 16 lat na polskim rynku finansowym, działalność detaliczna, bankowość korporacyjna oraz ubezpieczenia majątkowe i na życie… Mowa o grupie Nordea, która funkcjonuje w wyniku połączenia banków Szwecji, Finlandii, Norwegii i Danii.

Klientów indywidualnych interesuje działalność detaliczna banku. Bank oferuje wszystkie dostępne na rynku produkty i usługi. W ofercie Nordea Bank znaleźć można ciekawe propozycje kont bankowych, kart płatniczych, lokat bankowych, a także funduszy inwestycyjnych oraz kredytów. Klientów indywidualnych interesuje oferta kredytu gotówkowego w Nordea Bank.

Majowa oferta Nordea Bank

Bardzo ciekawie wygląda oferta kredytów hipotecznych, w tym mieszkaniowych, konsolidacyjnych, limitów hipotecznych Nordea Komfort, a także kredytów refinansowych. W ofercie są również nie mniej ciekawe propozycje lokat bankowych oraz wielu innych produktów przeznaczonych tak dla firm, jak i klientów indywidualnych. Poza tym należy pamiętać, że klienci tego banku mogą korzystać z bankowości elektronicznej, mobilnej i tradycyjnej.

Najczęściej wybierane produkty w Nordea

Zainteresowanie produktami Nordea Bank jest duże, ponieważ klienci liczą na solidność skandynawską. Najczęściej wybierają Limit Hipoteczny Nordea Komfort, Nordea Lokatę Promocyjną oraz Pożyczkę Gotówkową „Mini Ratka”. Pożyczka ta jest sztandarową ofertą banku PKO BP. Należy jednak pamiętać, że PKO BP przejął wszystkie placówki Nordea Bank Polska, Nordea Finance Polska oraz Nordea Polska TUnŻ. Pełne zakończenie tej integracji ma mieć miejsce jeszcze w pierwszej połowie tego roku.

„Mini Ratka” banku Nordea

Jest to pożyczka gotówkowa na dowolny cel. Maksymalna kwota pożyczki wynosi wraz z kosztami 23 tys. zł. Bank promuje tę pożyczkę przy minimum formalności, elastycznej formie spłaty oraz szybkiej decyzji, bowiem pieniądze mogą się znaleźć na koncie klienta jeszcze tego samego dnia po podjęciu pozytywnej decyzji przez bank. Maksymalny okres spłaty tej pożyczki wynosi 8 lat, minimalny – miesiąc. Nowością tej oferty jest możliwość skorzystania z wariantu konsolidacyjnego, czyli wykorzystania „Mini Ratki” na spłatę innych zobowiązań.

Z myślą o kliencie

Nordea Bank wszystkie działania podporządkował swoim klientom, szczególnie klientom indywidualnym. Dlatego między innymi forsuje również ofertę banku PKO BP, która – trzeba przyznać – jest konkurencyjną ofertą w stosunku do innych tego typu propozycji. Poza tym placówki Nordea są już praktycznie przejęte przez PKO BP. Muszą forsować politykę tego banku, stąd „Mini Ratka” również w ofercie Nordea Bank.

Gotówka zawsze potrzebna

Zdarzają się sytuacje, kiedy dodatkowa gotówka jest nam potrzebna, a odłożonej nie mamy. Czasami wypadają nam dodatkowe koszty: zakup auta czy sprzętu domowego. Wówczas najczęściej szukamy wsparcia finansowego w bankach (ale też w instytucjach pozabankowych). Część osób nie przykłada dużej wagi do analizy ofert kredytów gotówkowych, ale są też osoby, które starają się wybrać dla siebie jak najkorzystniejszą ofertę. Wówczas z pewnością w kręgu ich zainteresowania znajdzie się Nordea Bank.