Sobota, 22 lutego 2020 r.
Najlepsze kredyty hipoteczne w sieci

Porównywarka

Porównywarka służy do wyszukania i porównania poszczególnych parametrów oferty kredytowej wybranych banków. Porównywarka zamieszczona na stronie pozwala na wyszukanie ofert kredytów hipotecznych, w tym pożyczki hipotecznej.

Aby skorzystać z porównywarki należy wpisać bądź wybrać z istniejących podpowiedzi poszczególne paramery kredytu, takie jak: cel kredytu, rynek, na którym odbędzie się transakcja zakupu, przedmiot zakupu, wartość nieruchomości, kwota, waluta i okres kredytu, rodzaj rat oraz wiek kredytobiorcy. Po ich wyborze wyświetli się lista ofert różnych banków.

Listę można sortować pod względem banku, raty, prowizji, oprocentowania rzeczywistego oraz oceny. Po kliknięciu na szczegóły wyświetlą się bardziej szczegółowe informacje na temat wybranej oferty.

Strona umożliwia zamówienie wybranego kredytu. Wystarczy przy wybranej ofercie kliknąć "Dalej" - otworzy się formularz kontaktu, a doradca bankowy skontaktuje się w celu sfinalizowania transakcji.

Źródłem zasilania porównywarek kredytowych są informacje i materiały o ofertach kredytowych pozyskiwane ze źródeł dostępnych publicznie, w sposób zgodny z prawem.

Porównaj oferty

PLN

PLN

lat

PLN

lat

Comperia.pl - porównywarka finansowa

Szukasz kredytu, sprawdź z doradcą comperii

źródło:

hikredyt.pl poleca