Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.
Najlepsze kredyty hipoteczne w sieci

Informujemy, że ta strona korzysta z cookies. Przejdź do Polityki Prywatności, aby dowiedzieć się więcej.

Artykuły
20560-Na-co-zwracac-uwage-przy-wyborze-kredytu-hipotecznego-

Na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego?

Piątek, 07 kwietnia 2017 r.

Zanim zdecydujemy się skorzystać z konkretnej oferty kredytu hipotecznego, trzeba dokładnie przeanalizować wszystkie aspekty propozycji banku. Na co w szczególności trzeba zwrócić uwagę?

Czytaj dalej: Na co zwracać uwagę przy wyborze kredytu hipotecznego?

29796-Jestem-na-zasilku-chorobowym---czy-dostane-kredyt

Jestem na zasiłku chorobowym - czy dostanę kredyt?

Piątek, 07 kwietnia 2017 r.

Wysokość dochodów i źródło z jakiego pochodzą - to najważniejszy czynniki brane pod uwagę przy szacowaniu zdolności kredytowej. W poniższym artykule analizujemy sytuację młodej mamy utrzymującej się z zasiłku chorobowego.

Czytaj dalej: Jestem na zasiłku chorobowym - czy dostanę kredyt?

Kredyty hipoteczne i koszty z nim związane

Sobota, 05 listopada 2016 r.

Szukając jakichkolwiek kredytów, przede wszystkim szukamy tych tanich ofert, które mają niskie koszty. Wysokość raty i odsetki to kluczowe czynniki decydujące o atrakcyjności oferty. W przypadku kredytów hipotecznych może to być jeszcze ważniejsze niż w przypadku innych kredytów, ponieważ jest to zobowiązanie długoterminowe. Każdy z nas chce tanio zaciągnąć kredyt i nie martwić się o problemy z jego spłatą. Przyjrzymy się co decyduje o kosztach kredytów hipotecznych.

Czytaj dalej: Kredyty hipoteczne i koszty z nim związane

Lokaty terminowe w Polsce są najchętniej wybieranym sposobem oszczędzania

Dlaczego warto oszczędzać na lokacie?

Wtorek, 05 kwietnia 2016 r.

Lokaty terminowe w Polsce są najchętniej wybieranym sposobem oszczędzania – wynika z danych publikowanych przez NBP. Większość z nas trzyma oszczędności na depozytach bankowych. Głównie są to konta oszczędnościowe i lokaty. Duża część społeczeństwa trzyma oszczędności także na rachunkach osobistych. Co skłania ludzi do oszczędzania na lokatach oraz dlaczego warto to robić?

Czytaj dalej: Dlaczego warto oszczędzać na lokacie?

Co składa się na koszt kredytu hipotecznego i jak go określić?

Poniedziałek, 04 stycznia 2016 r.

Koszt kredytu to najważniejsze kryterium przy wyborze jakiegokolwiek oferty kredytowej. Ta kwestia staje się jeszcze ważniejsza, jeśli mówimy o kredycie hipotecznym, ponieważ jest to zobowiązania długoterminowe, przy którym ponosimy wysokie koszty. W tym artykule omówimy co składa się na koszty kredytu oraz jak sprawdzić ile rzeczywiście zapłacimy za zaciągnięcie kredytu.

Czytaj dalej: Co składa się na koszt kredytu hipotecznego i jak go określić?

Kredyt i pożyczka, czyli sposoby na pozyskanie pieniędzy

Poniedziałek, 19 października 2015 r.

Pożyczanie pieniędzy to nic dziwnego, jednak przed podjęciem decyzji skąd je wziąć warto poznać konsekwencje z tym związane. Dlatego też już na wstępie należy oddzielić od siebie kredyty i pożyczki. Mimo, że w języku potocznym często używa się tych pojęć zamiennie, to trzeba pamiętać, że w praktyce kredyt i pożyczka różnią się od siebie.

Czytaj dalej: Kredyt i pożyczka, czyli sposoby na pozyskanie pieniędzy